02166010017
09121772952
09120729724

جک پارکینگی

دو نوع درب برای پارکینگ های خانگی و همچنین ساختمان های اداری و تجاری تولید میشوند که یک نوع از این درب ها نیازی به باز و بسته کردن درب با نیروی دست ندارد. این نوع درب پارکینگی توسط ریموت کنترل و جک پارکینگی باز و بسته میشود و به هیچگونه نیروی دستی برای باز و بسته شدن نیاز ندارد. جک پارکینگی علاوه بر اینکه میتواند کار باز و بسته شدن درب را راحت تر کند از امنیت بسیار بالاتری نیز برخوردار است. درب های پارکینگی معمولی که با دست باز و بسته میشوند از امنیت پایینی برخوردار هستند و سارقان به راحتی میتوانند قفل آنرا باز کرده و به داخل ساختمان نفوذ کنند. درب پارکینکی ریموت دار اینگونه نیست و بدون ریموت جک نمیتوان آنرا باز نمود.

انواع درب پارکینگی

انواع درب پارکینگی وجود دارد که نسبت به سفارش مشتری تولید و نصب میشود. از انواع درب پارکینگی میتوان به درب های تاشو، کرکره ای و ریلی یا کشویی اشاره نمود. انتخاب هر یک از انواع درب پارکینگی نام برده شده بستگی به محل قرار گیری درب دارد. در برخی از ساختمان به دلیل موقعیت قرارگیری آنها امکان استفاده از درب های تاشو وجود ندارد که از همین رو از درب های کشویی و یا کرکره ای استفاده میشود.

درب پارکینگی

خرید درب پارکینگی

برای خرید درب پارکینگی باید به تعداد واحد های ساختمان و میزان رفت و آمد ساکنین توجه داشته باشید. اگر تعداد واحد های یک ساختمان زیاد باشد در نتیجه تعداد دفعات ورود و خروج خودرو از پارکینگ نیز افزایش خواهد یافت. جک برقی درب پارکینگی یکی از مهم ترین قطعاتی است که در این نوع درب ها کاربرد دارد و وظیفه باز و بسته کردن درب را بر عهده دارد. در خرید درب پارکینگی از فروشنده بخواهید تا بهترین نوع جک برقی را برای درب استفاده نماید.

فروش درب پارکینگی

فروش درب پارکینگی نیاز به تخصص کافی در این زمینه دارد. فروشندگانی که از تجربه بالا در زمینه فروش درب پارکینگی برخوردار هستند میتوانند بهترین نوع قطعات را برای ساخت درب به کار ببرند. شرکت ها و کارگاه های کوچک و بزرگ زیادی تاسیس شده اند که در زمینه فروش درب پارکینگی فعالیت میکنند اما بسیاری از آنها سعی میکنند تا با استفاده از بی کیفیت ترین قطعات هزینه تمام شده درب پارکینگی را کاهش دهند.

قیمت درب پارکینگی

قیمت درب پارکینگی رابطه کاملا مستقیمی با قطعات به کار رفته در ساخت آن بخصوص جک برقی دارد. انواع جک برقی برای ساخت درب پارکینگی مورد استفاده قرار میگیرد که در ایران و کشورهای دیگر پیشرو در این زمینه تولید و مونتاژ میشوند. این جک ها تاثیر زیادی در قیمت درب پارکینگی دارد. برخی از جک های برقی وجود دارند که به مراتب بسیار دیرتر در کارکرد های بالا خراب میشوند که از قیمت بالاتری نیز برخوردار هستند. قیمت درب پارکینکی با استفاده از این نوع جک ها افزایش خواهد یافت. شرکت سهند سکوریت یکی از شرکت های فعال در زمینه  فروش و نصب انواع درب پارکینگی میباشد و بهترین قطعات بخصوص بهترین برندهای جک برقی را برای مونتاژ این درب مورد استفاده قرار میدهد که میزان خرابی را در این درب ها را تا حد زیادی کاهش میدهد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :