02166010017
09121772952
09120729724

درب اتوماتیک

درب های هوشمند امروزه کاربرد بسیار بیشتری نسبت درب های معمولی که با نیروی دست باز و بسته میشوند دارند. یکی از انواع درب های هوشمند که نیازی به نیروی دست برای باز و بسته شدن ندارد درب اتوماتیک است. درب اتوماتیک در بخش های خارجی و داخلی ساختمان نصب میشود و همانطور که از نامش پیداست به صورت خودکار باز و بسته میشود. درب اتوماتیک از سنسور هوشمندی  برخوردار است که این سنسور در قسمت فوقانی درب نصب میشود و به محض مشاهده فردی که قصد ورود و یا خروج را دارد باز و بسته میشود. درب اتوماتیک علاوه بر اینکه میتواند کار باز و بسته کردن درب را راحت تر کند در جلوگیری از هدر رفت انرژی نیز نقش بسزایی دارد. درب اتوماتیک بلافاصله بعد از خروج فرد به طور خودکار بسته میشود که همین موضوع در کاهش خروج انرژی گرمایی و سرمایی موثر است.

انواع درب اتوماتیک

انواع درب اتوماتیک تولید و نصب میشود که از جمله این درب ها میتوان به درب اتوماتیک لولایی، درب اتوماتیک کشویی و درب اتوماتیک تاشو اشاره نمود. انواع درب اتوماتیک نسبت به موقعیت و همچنین سفارش مشتری تولید و نصب میشود.

درب اتوماتیک

خرید درب اتوماتیک

برای خرید درب اتوماتیک باید با یک شرکت معتبر تماس حاصل کرده تا مشاوره کاملی را در اختیار شما قرار دهند. درب های اتوماتیک همانطور که گفته شد انواع مختلفی دارند و نسبت به موقعیت قرار گیری درب باید مناسبترین نوع  آنرا به کار برد که تشخیص آن تنها از عهده یک کارشناس خبره در این زمینه بر می آید. برای خرید درب اتوماتیک میتوانید با شرکت سهند سکوریت یکی از شرکت های فعال در این زمینه که بهترین و با کیفیت ترین نوع درب ها را برای سفارشات خود به کار میبرد تماس حاص نمایید.

فروش درب اتوماتیک

شرکت های زیادی وجود دارند که در زمینه فروش درب اتوماتیک فعالیت میکنند اما از آنجایی که این نوع درب ها نیاز به تخصص بالایی در نصب و راه اندازی دارند باید با شرکت هایی تماس حاصل کنید که از افراد متخصص و با تجربه در کادر خود برخوردار باشند. شرکت سهند سکوریت که سالها در زمینه فروش درب اتوماتیک فعالیت میکند میتواند راهنما و مشاور خوبی برای خرید درب اتوماتیک باشد. کارشناسان فروش درب اتوماتیک این شرکت آمادگی دارند تا مشاوره کاملی را در اختیار خریداران قرار دهند.

قیمت درب اتوماتیک

قیمت درب اتوماتیک بستگی به برند و همچنین مدل آن دارد. برخی از برند های درب اتوماتیک و مدل های جدید آن وجود دارند که از عملکرد بسیار مناسبی برخوردار هستند و دیرتر خراب میشوند که از این رو قیمت درب اتوماتیک را افزایش میدهند.شرکت سهند سکوریت با مشاوره و ارائه ی انواع درب برقی از نازل ترین قیمت به بالا با بهترین کیفیت پذیرای شما عزیزان میباشد.یک دهنه درب اتوماتیک با حداقل هزینه دو لت بازشو از 5 میلیون تومان الی 30میلیون تومان.همه اپراتور ها دارای موتور دانکر آلمان و چشمی های رادار zen و zensafe میباشد.

سی سال تجربه سی سال همراهی

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :