02166010017
09121772952
09120729724

شیشه اسپایدر

یکی از انواع شیشه های ساختمانی که در ساخت نما مورد استفاده قرار میگیرد شیشه اسپایدر است. در حقیقت شیشه اسپایدر از شیشه های مخصوص برای ساخت نمای اسپایدر میباشد که از ضخامت و همچنین ابعاد گوناگونی نیز برخوردار است. شیشه اسپایدر هیچگونه فریمی ندارد و تعداد زیادی از این شیشه ها که در سایزهای مختلف برش خورده اند در کنار یکدیگر قرار نصب میشوند. از مزایای شیشه اسپایدر میتوان به وزن کم، شفافیت بسیار مناسب، سادگی در جزئیات، مقاوم در برابر زلزله و امکان اجرا در سطوح پیچیده اشاره نمود.

انواع شیشه اسپایدر

انواع شیشه اسپایدر وجود دارد که از پرکاربردترین آنها شیشه اسپایدر رنگی و شفاف میباشد. یکی از انواع شیشه اسپایدر که برای مناطق آفتابی کاربرد بسیار زیادی دارد شیشه های رنگی هستند. شیشه اسپایدر رنگی میتواند تا حد زیادی از ورود آفتاب و حرارت به داخل ساختمان جلوگیری کند. یکی دیگر از انواع شیشه اسپایدر شیشه های شفاف هستند که این شیشه ها میتوانند برای مناطقی که در بیشتر ایام سال ابری هستند مناسب باشد. این شیشه ها نور را به خوبی از درون خود عبور داده و فضای داخلی ساختمان را روشن میکنند.

شیشه اسپایدر

خرید شیشه اسپایدر

شیشه اسپایدر مانند شیشه های معمولی نیست که به راحتی بتوان آنرا از شیشه فروشی ها تهیه نمود بلکه باید با شرکت و فروشندگانی که بصورت تخصصی در این زمینه فعالیت میکنند تماس حاصل نمایید. تنها خرید شیشه اسپایدر کافی نیست بلکه باید مراحل نصب و اجرا نیز توسط نصاب انجام شود. با خرید شیشه اسپایدر از شرکت هایی نظیر شرکت سهند سکوریت تمام مراحل نصب و اجرا را نیز بر عهده شرکت خواهد بود که یک مزیت بزرگ محسوب میشود.

فروش شیشه اسپایدر

فروش شیشه اسپایدر در ابعاد و ضخامت مختلف نسبت به درخواست مشتری انجام میشود. هر شیشه اسپاپدری نمیتواند برای هر سازه ای مناسب باشد و موقعیت ساختمان باید قبل از هر چیز توسط کارشناسان به خوبی مورد بررسی قرار گیرد. شرکت سهند سکوریت در زمینه فروش شیشه اسپایدر توانسته رتبه نخست کشوری را به دست آورد و یکی از قدیمی ترین شرکت ها  نیز به حساب  می آید.

قیمت شیشه اسپایدر

یکی از مشکلاتی که همواره بر سر راه خریداران این نوع شیشه قرار داشته است قیمت آن میباشد. قیمت شیشه اسپایدر به دلیل مزیت هایی که دارد نسبتا بالاتر از سایر شیشه ها میباشد که از همین رو بیشتر خریداران ترجیح میدهند تا خرید خود را از شرکت هایی انجام دهند که نازلترین قیمت ها را پیشنهاد دهند. شرکت سهند سکوریت قیمت شیشه اسپایدر را تا جای ممکن کاهش داده که از همین رو مشتریان این شرکت نه تنها از تهران بلکه سایر شهرهای کشور  نیز میباشند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :