02166010017
09121772952
09120729724

شیشه سکوریت

امروزه نسل جدیدی از شیشه ها به نام شیشه سکوریت تولید میشوند که برای نصب پنجره های دو جداره مورد استفاده قرار میگیرند. ابعاد شیشه سکوریت بزرگ بوده و همانطور که از نامش نیز پیداست بسیار مقاوم هستند. شیشه سکوریت با شیشه های معمولی تفاوت های زیادی دارد. شیشه سکوریت از مقاومت بسیار بالاتری به نسبت شیشه های معمولی برخوردار است. مقاومت شیشه سکوریت هم مکانیکی و هم حرارتی است. این شیشه میتواند فشار بالای ایجاد شده از  باد، برف و باران را به خوبی تحمل کند و همچنین در برابر دمای ۷۰ تا ۳۰۰ درجه سانتی گراد به خوبی مقاومت میکند که این عدد نشان دهنده مقاومت حرارتی ۳ برابری این نوع شیشه در برابر شیشه های معمولی است.

انواع شیشه سکوریت

از انواع شیشه سکوریت میتوان به شیشه دوردوش، شیشه پارتیشن و شیشه ضد گلوله اشاره نمود.

شیشه دوردوش

شیشه دوردوش شیشه هایی هستند که در حمام برای زیبایی و همچنین پاشیده نشدن آب به اطراف مورد استفاده قرار میگیرد. این شیشه ها ابعاد قدی بزرگی داشته و بصورت یک تکه نصب میشوند.

شیشه پارتیشن

شیشه پارتیشن نیز از شیشه سکوریت تولید میشود و برای ساخت انواع پارتیشن بخصوص پارتیشن های شیشه های کاربرد زیادی دارد. شیشه پارتیشن نیز بصورت یک تکه نصب میشود.

شیشه سکوریت

شیشه ضد گلوله

مقاومت بالای شیشه سکوریت باعث شده تا از آن برای ساخت شیشه ضد گلوله استفاده شود. شیشه ضد گلوله میتواند در برابر انواع گلوله هایی که به سمت آن شلیک میشود مقاومت کند و بسیار مقاوم تر از هر نوع شیشه ای است.

خرید شیشه سکوریت

برای خرید شیشه سکوریت میتوانید با شرکت سهند سکوریت عرضه کننده بهترین شیشه های سکوریت در هر ابعاد و اندازه ای تماس حاصل کنید. برای خرید شیشه سکوریت توجه داشته باشید که به هر شرکتی اعتماد نکنید زیرا برخی شرکت ها با سو استفاده از اعتماد مشتری شیشه های قلابی و بی کیفیت را به نام شیشه سکوریت اورجینال و با کیفیت به فروش میرسانند.

فروش شیشه سکوریت

فروش شیشه سکوریت با مزایایی که این نوع شیشه دارد و تفاوت بسیار زیاد آن با شیشه های معمولی، فصل نو و جدیدی از خرید و فروش شیشه را رقم زده است. فروش شیشه سکوریت توسط شرکت سهند سکوریت با مشاوره کامل توسط متخصصین خبره انجام میشود و تمام شیشه سکوریت موجود در این شرکت از استاندارد و کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار هستند.

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت اگر از بهترین و استاندارد ترین نوع شیشه باشد بالاتر از شیشه های معمولی خواهد بود. قیمت شیشه سکوریت برای افرادی که در صنعت ساختمان فعالیت میکنند بسیار مهم است زیرا این دسته افراد شیشه سکوریت را در تعداد بالا استفاده میکنند که هر گونه افزایش قیمتی میتواند در قیمت تمام شده ساختمان تاثیر داشته باشد. شرکت سهند سکوریت شیشه سکوریت را با قیمت مناسب به فعالان عرصه ساختمانی در هر تعداد بفروش میرساند. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :