02166010017
09121772952
09120729724

شیشه هوشمند

نوع جدیدی از انواع شیشه در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار میگیرد که به آن شیشه هوشمند میگویند. شیشه هوشمند از فن آوری های نوینی بهره میبرد که میتوامد جذب نور را تغییر  دهد.  در هنگام ساخت شیشه هوشمند بر خلاف شیشه های معمولی، سطح آن با مواد فرابنفش پوشیده میشود که همین موضوع قابلیت جدیدی  را برای آن بوجود می آورد. استفاده از ماده فرابنفش در ساخت شیشه هوشمند این امکان را ایجاد میکند تا بتوان ویدئو و همچنین تصاویری را بر روی آن به نمایش در آورد. شیشه هوشمند در قسمت های مختلف یک ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد که میتوان به اتاق های کنفرانس، حمام ها، رختکن، محیط های ورزشی و همچنین مکان های عمومی اشاره نمود.

انواع شیشه هوشمند

شیشه هوشمند بر اساس تکنولوژی هایی که در ساخت آن به کار رفته است به چهار دسته متفاوت تقسیم میشود. شیشه هوشمند با تکنولوژی مواد ترموکرومیک، شیشه هوشمند با تکنولوژی فوتوکرومیک، شیشه هوشمند با تکنولوژی مواد الکتروکرومیک و شیشه هوشمند با تکنولوژی کریستال مایع از انواع شیشه هوشمند هستند. هر یک از انواع شیشه هوشمند نام برده شده در بالا از مزیت خاصی بهره میبرند و بکارگیری از آنها باید با مشورت کارشناسان مربوطه انجام شود.

شیشه هوشمند

خرید شیشه هوشمند

برای خرید شیشه هوشمند به هیچ وجه خودسرانه عمل نکنید زیرا این دسته از شیشه ها با شیشه های معمولی تفاوت زیادی دارند و باید نوع متناسب با  فضای ساختمان را تهیه نمایید. برای خرید شیشه هوشمند بهتر است تا تنها با شرکت هایی تماس حاصل نمایید که بصورت تخصصی در زمینه فروش و  نصب این نوع شیشه فعالیت میکنند. خرید شیشه هوشمند از شرکت هایی همچون سهند سکوریت دو مزیت بزرگ را ایجاد خواهد کرد. اولین مزیت خرید شیشه هوشمند از این شرکت ها  دریافت مشاوره و بهره مندی از نظرات کارشناسان میباشد که میتوانند راهنمایی کاملی را متناسب با نوع نیاز شما ارائه دهند. خرید شیشه هوشمند از شرکت سهند سکوریت باعث میشود تا با کیفیت ترین نوع شیشه را خریداری نمایید.

فروش شیشه هوشمند

امروزه برخی از شرکت ها تنها برای کسب سود پا به عرصه فروش شیشه هوشمند گذاشته اند و در حقیقت از تخصص پایینی در این زمینه برخوردار هستند. فروش شیشه هوشمند کاری کاملا تخصصی است و نمیتوان به هر شرکتی اعتماد نمود. فروش شیشه هوشمند باید در شرکت هایی انجام شود که تخصص و تجربه بالایی در این زمینه داشته باشند تا بتوانند با قیمتی مناسب بهترین نوع شیشه را به مشتری عرضه نمایند.

قیمت شیشه هوشمند

قیمت شیشه هوشمند بستگی به نوع، کیفیت و همچنین ابعاد آن دارد اما برخی شرکت ها بدون ملاحظه منافع مشتری و با کوچکترین نوسانات ایجاد شده سعی میکنند تا قیمت این نوع شیشه را افزایش دهند که همین موضوع کاملا به ضرر مشتری تمام میشود. قیمت شیشه هوشمند در شرکت سهند سکوریت بر طبق منافع مشتری در نظر گرفته شده است و تمام مشتریان این شرکت از خرید خود رضایت کاملی دارند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :