02166010017
09121772952
09120729724

نرده استیل

استیل یکی از فلزاتی است که برای ساخت نرده نیز از آن استفاده میشود و کاربرد بسیار زیادی نیز دارد. البته استفاده از استیل برای ساخت نرده بی دلیل نیست و مزیت های بیشماری را ایجاد میکند.  مهمترین ویژگی نرد ه استیل زیبایی آن است. نرده استیل از زیبایی منحصر بفردی برخوردار است و میتواند نور و تصویر ساطع شده بر روی خود را منعکس کند که در جلب توجه تاثیر زیادی دارد. نرده استیل از دوام بالایی نیز برخوردار است که دومین مزیت بزرگ آن محسوب میشود

انواع نرده استیل

از انواع نرده استیل میتوان نرده استیل بالکن، نرده استیل راه پله، نرده استیل فضای باز، نرده استیل یا حفاظ پنجره را نام برد. . نرده استیل در برخورد با آب و رطوبت کاملا مقاوم است و بر خلاف نرده های دیگر به راحتی فرسوده نمیشود. نرده استیل در برابر حرارت، ضربه و همچنین سایش نیز مقاومت بسیار خوبی از خود نشان میدهد. نصب نرده استیل بسیار راحت تر از سایر نرده ها مانند نرده آهنی میباشد  زیرا برای نصب این نوع نرده نیازی به جوشکاری نیست و توسط پیچ و مهره میتوان اجزا مختلف آنرا به یکدیگر متصل نمود.

نرده استیل

خرید نرده استیل

 استیل با اینکه به طور کلی از دوام بالایی برخوردار است اما برخی از استیل ها وجود دارند که از درجه کیفی بالاتری برخوردار هستند. برای خرید نرده استیل باید به فروشنده تاکید نمایید تا بهترین نوع استیل را در ساخت آن به کار ببرد. خرید نرده استیل باید با بهترین نوع اتصالات همراه باشد. اتصالاتی که برای نصب نرده استیل به کار برده میشوند اگر از نوع بی کیفیت باشند در عرض مدت کوتاهی کیفیت خود را بر اثر فشار و یا ضربه از دست خواهند داد.

فروش نرده استیل

شرکت و فروشنده ای که در زمینه فروش نرده استیل فعالیت میکند باید از ویژگی هایی برخوردار باشد.  شرکت فعال در زمینه فروش نرده استیل باید از یک مجموعه متخصص و با تجربه مانند شرکت سهند سکوریت برخوردار باشد. برخی از شرکت ها فقط فروش نرده استیل را انجام میدهند و مراحل بعدی مانند تولید و اجرا را به شرکت ها و کارگاه های دیگر واگذار میکنند در صورتیکه یک شرکت معتبر باید مراحل بعد از فروش نرده استیل را نیز برعهده بگیرد.

قیمت نرده استیل

قیمت نرده استیل متفاوت میباشد و این به دلیل نوسانات قیمت استیل به کار برده شده در این نوع نرده میباشد.  قیمت نرده استیل در شرکت هایی که تمام مراحل تولید ونصب را انجام میدهند بسیار مناسب تر است زیرا برخی شرکت ها تنها به عنوان فروشنده هستند و مراحل  طراحی و نصب را به شرکت های دیگری واگذار میکنند  که همین موضوع  در افزایش قیمت نرده استیل تاثیر دارد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :