02166010017
09121772952
09120729724

نرده شیشه ای

نرده ها از ضروری ترین بخش های یک راه پله هستند که امنیت آنرا بطور کامل برقرار میکنند. در واقع اگر نرده نباشد امنیت راه پله نیز برقرار نخواهد شد و ضریب امنیت ساکنین بخصوص کودکان و افراد کم سن و سال در عبور از راه پله به شدت کاهش پیدا خواهد کرد. نرده ها در گذشته تنها از نوع فلزی ساخته میشدند اما امروزه نرده ها در انواع مختلفی تولید میشوند که نرده شیشه ای یکی از آنها است. نرده شیشه ای همانطور که از نامش نیز پیداست از شیشه تولید شده است و علاوه بر حفظ امنیت از جلوه ظاهری بسیار زیبایی نیز نسبت به سایر نرده ها برخوردار است.

انواع نرده شیشه ای

از انواع نرده شیشه ای که در بازار بفروش میرسند و از تنوع زیادی نیز برخوردار هستند میتوان به نرده تمام شیشه ای، نرده های ترکیبی، نرده شیشه ای فیکس پوینت، نرده تمام شیشه ای اکسپوز، نرده شیشه ای اسپیگت و نرده شیشه ای یو چنل رو کار اشاره نمود. البته انواع نرده شیشه ای نام برده شده در بالا نسبت به درخواست مشتری و همچنین موقعیت راه پله طراحی و نصب میشوند که هر یک نیز از جلوه ظاهری خاصی نیز برخوردار هستند.

نرده شیشه ای

خرید نرده شیشه ای

خرید نرده شیشه ای نسبت به سفارش مشتری به صورت تمام شیشه و یا شیشه با ترکیب متریالی همچون فلز انجام میشود.  برای خرید نرده شیشه ای نیازمند نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت خواهید بود تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید. به یاد داشته باشید که تنها شرکت هایی را برای خرید نرده شیشه ای انتخاب کنید که نمونه کارهای زیادی را در کارنامه کاری خود ثبت کرده باشند.

فروش نرده شیشه ای

تنها فروش نرده شیشه ای کافی نیست و باید مراحل بعد از فروش نیز توسط شرکت انجام شود. بعد از فروش نرده شیشه ای مراحل دیگری همچون نصب باید انجام شود که این کار تنها از عهده نصاب بر می آید. شرکت سهند سکوریت بعد از فروش نرده شیشه ای تمام مراحل نصب و همچنین اجرای این نوع نرده را بر عهده خواهد گرفت که یک مزیت بسیار بزرگ برای خریدار محسوب میشود.

قیمت نرده شیشه ای

قیمت نرده شیشه ای نسبت به چند عامل مختلف تعیین میشود. عواملی همچون نوع شیشه که میتواند سکوریت و لمنیت باشد، ارتفاع نرده و مدل نرده در قیمت نرده شیشه ای تاثیر گذار هستند. شرکت سهند سکوریت از ابتدای شروع به کار خود بهترین قیمت نرده شیشه ای را به مشتریان خود ارائه داده است و تا کنون توانسته سفارشات زیادی را از تهران و سایر شهرستان ها دریافت نماید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :