02166010017
09121772952
09120729724

کرکره برقی

از قدیمی ترین کرکره هایی که برای حفاظت از مغازه ها و فروشگاه های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد کرکره هایی هستند که از فلز ساخته میشوند و بصورت دستی باز و بسته میشوند. این نوع کرکره ها هنوز نیز استفاده میشوند و بسیاری از مغازه هایی که بافت آنها قدیمی میباشد از این نوع کرکره استفاده میکنند. اما امروزه برای ساخت کرکره مغازه ها و فروشگاه ها از کرکره برقی استفاده میشود که بسیار بهتر از کرکره های فلزی است. کرکره برقی نسبت به کرکره های قدیمی دو مزیت بسیار بزرگ دارد. یکی از مزیت های کرکره برقی در امنیت آن میباشد. کرکره برقی از امنیت بسیار بالاتری نسبت به کرکره های فلزی قدیمی برخوردار است. باز و بسته شدن کرکره برقی تنها با فرمانی که کاربر از طریق ریموت کنترل ارسال میکند امکان پذیر است اما در کرکره های قدیمی اینگونه نیست. کرکره برقی نیازی به نیروی دست برای باز و بسته شدن ندارد. افرادی که با کرکره های قدیمی سر و کار داشته و دارند به خوبی میدانند که نیروی زیادی برای باز و بسته کردن آنها نیاز است که از همین رو انرژی زیادی نیز باید صرف این کار شود. کرکره برقی همانطور که گفته شد به راحتی و توسط ریموت کنترل باز و بسته میشود که همین موضوع انرژی مصرفی برای باز و بسته کردن آنرا به صفر میرساند.

انواع کرکره برقی

انواع کرکره برقی وجود دارد که از لحاظ نوع کرکره، جنس موتور و نوع تیغه متفاوت هستند. انواع کرکره برقی از لحاظ نوع موتور عبارتند از موتور ساید، موتور سنترال و موتور لوله ای یا تیوبلار. انواع کرکره برقی از لحاظ تیغه را میتوان تیغه تک جداره، تیغه فوم دار، تیغه قلاب بر عکس، تیغه قوس دار، تیغه تخت، تیغه غضروف دار، تیغه پانچ دار و تیغه شفاف نام برد. انواع کرکره برقی از لحاظ نوع کرکره نیز عبارتند از کرکره داخلی و خارجی، کرکره ترکیبی، کرکره مشبک و کرکره سوراخ دار.

کرکره برقی

خرید کرکره برقی

مهمترین قطعه به کار رفته در کرکره برقی که باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد موتور آن است. برای خرید کرکره برقی باید به فروشنده تاکید نمایید که بهترین نوع موتور را برای جمع و باز کردن درب به کار برد. خرید کرکره برقی با موتور ضعیف دردسرهای  بعدی زیادی را به وجود خواهد آورد که میتوان به ضعیف شدن عملکرد موتور و همچنین خراب شدن قطعات آن اشاره نمود. برای خرید کرکره برقی نسبت به موتوری که قرار است برای مونتاژ و نصب درب به کار برود حساسیت زیادی به خرج دهید.

فروش کرکره برقی

فروش کرکره برقی کاری تخصصی است و نیاز به یک مجموعه متشکل از افراد متخصص دارد که در زمینه فروش، تولید و نصب مهارت و تجربه بالایی داشته باشد زیرا این نوع کرکره ها از قطعات زیادی که مهمترین آن موتور میباشد تشکیل شده اند. فروش کرکره برقی در شرکت سهند سکوریت نماینده برندهای معتبر انواع کرکره نیز انجام میشود که میتوانید با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل کرده و مشاوره کاملی را دریافت نمایید.

قیمت کرکره برقی

کرکره برقی در انواع  برند و مدل های مختلفی تولید میشود که هر یک از آنها قیمت متفاوتی نیز دارند. قیمت کرکره برقی نسبت به مدل و موتوری که برای باز و بسته کردن درب مورد استفاده قرار میگیرد متفاوت است. در برخی از کرکره های برقی از بهترین نوع موتور استفاده شده است که میتواند دوام و عمر بالاتری داشته باشد. شرکت سهند سکوریت در زمینه فروش و نصب کرکره برقی از سابقه طولانی برخوردار است و اگر به دنبال کرکره برقی با قیمت و کیفیت مناسب هستید میتوانید با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل کرده و بعد از دریافت مشاوره سفارش خود را ثبت نمایید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :