خدمات ما

پله شیشه ای

پله شیشه ای یک مدل نوین از پله می باشد که از شیشه به عنوان ساختار اصلی استفاده می کند شیشه در کنار ویژگی منحصر به فرد خود یعنی بی رنگ بودن و ایجاد یک فضای معلق بودن در کنار ظرافت طراحیِ که دارد می تواند یک فضای باور نکردنی و هیجانی را برای شما در هنگام بالا رفتن و پایین آمدن از پله به وجود آورد.

کرکره برقی

کرکره برقی نسبت به کرکره های قدیمی دو مزیت بسیار بزرگ دارد. یکی از مزیت های کرکره برقی در امنیت آن میباشد. کرکره برقی از امنیت بسیار بالاتری نسبت به کرکره های فلزی قدیمی برخوردار است.

شیشه سکوریت

امروزه نسل جدیدی از شیشه ها به نام شیشه سکوریت تولید میشوند که برای نصب پنجره های دو جداره مورد استفاده قرار میگیرند. ابعاد شیشه سکوریت بزرگ بوده و همانطور که از نامش نیز پیداست بسیار مقاوم هستند. شیشه سکوریت با شیشه های معمولی تفاوت های زیادی دارد.

درب پارکینگ

درب اتوماتیک پارکینگ یک درب بزرگ برای پارکینگ است که یا به صورت دستی و یا توسط یک موتور الکتریکی (یک درب بازکن درب اتوماتیک پارکینگ ) باز می شود. درب های پارکینگ اغلب به اندازه کافی برای رفت و آمد خودرو و سایر وسایل نقلیه بزرگ است.

سندبلاست

برای سند بلاست کردن شیشه‌ها، از ماسه‌ای خاص استفاده می‌شود. آن‌ را با فشار بر روی شیشه‌ها می‌پاشند. برای این کار از کمپرسورهای هوای مخصوص استفاده می‌کنند. به این عمل در اصطلاح حرفه‌ای سند بلاست کردن می‌گویند.

شیشه اسپایدر

یکی از انواع شیشه های ساختمانی که در ساخت نما مورد استفاده قرار میگیرد شیشه اسپایدر است. در حقیقت شیشه اسپایدر از شیشه های مخصوص برای ساخت نمای اسپایدر میباشد که از ضخامت و همچنین ابعاد گوناگونی نیز برخوردار است. شیشه اسپایدر هیچگونه فریمی ندارد.

شیشه هوشمند

نوع جدیدی از انواع شیشه در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار میگیرد که به آن شیشه هوشمند میگویند. شیشه هوشمند از فن آوری های نوینی بهره میبرد که میتوامد جذب نور را تغییر دهد.

حفاظ استیل

حفاظ های استیل نسل جدیدی از سیستم های ایمنی حفاظت از ساختمان می باشد که علاوه بر زیبایی از استحکام بالا چندین برابر حفاظ های آهنی را داراست. استیل با خاصیت ضد اسیدی بودن و ضد زنگ بودن عمر و ایمنی بالایی برخوردار می باشد.