درب ریلی

با درب‌ ریلی و ویژگی‌های آن بیشتر آشنا شوید

درب ریلی از انواع درب‌های مدرن و زیباست که امروز می‌خواهیم به شما معرفی کنیم. ما در حال حاضر در عصری زندگی می‌کنیم که مملو از وسایل پیشرفته و جدید است. این روزها تمامی وسایلی که در گذشته به صورت سنتی و معمولی وجود داشته‌اند به نوعی مدرن و پیشرفته تبدیل شده‌اند. یکی از وسایلی که نسبت به گذشته تغییرات بسیاری کرده است،‌ درب‌ها هستند.

درب‌هایی که در گذشته استفاده می‌کردیم این روزها به انواع دیگری از درب‌ها تبدیل شده‌اند. درب‌هایی همچون کرکره‌های برقی که به صورت اتوماتیک کار می‌کنند را می‌توان از درب‌های پیشرفته دانست. البته این پیشرفت در همین جا محدود نمی‌شود و ما می‌توانیم هزاران درب پیشرفته دیگر را شاهد باشیم. امروز می‌خواهیم یکی از همین درب‌ها به نام ریلی را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

درب ریلی

درب‌های ریلی چگونه درب‌هایی هستند؟

این درب‌ها به طور کلی از دسته درب‌های مدرن هستند. درب‌های ریلی همانطور که از نام آن‌ها پیداست، بر روی یک ریل حرکت کرده و بدین صورت باز و بسته می‌شوند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید درب‌های ریلی به دو صورت معمولی و اتوماتیک یا هوشمند وجود دارند. بخش جالب‌تر قضیه آن که شما به راحتی می‌توانید نوع معمولی این درب‌ها را به انواع هوشمند آن تبدیل کنید. برای تغییر یک درب ریلی معمولی به هوشمند نیز نیازی به هزینه‌های زیاد نیست و به راحتی و بدون تعویض درب می‌توانید درب‌های ریلی خود را اتوماتیک کنید.

درب‌های ریلی به طور کلی به درب‌های پارکینگی و شیشه‌ای تقسیم می‌شوند. این درب‌ها خود از لحاظ مکان نصب، نوع درب، اندازه و قدرت به انواع بسیار مختلف و متنوعی تقسیم می‌شوند. هرکدام از انواع درب‌های ریلی نیز برای یک استفاده خاص مفیدترند؛ پس شما باید تنها نسبت به مورد استفاده خود نوع مناسب خود را انتخاب کنید. اما با ما همراه باشید تا مهم‌ترین ویژگی‌های تمامی انواع درب‌های اتوماتیک ریلی را با هم بررسی کنیم.

ویژگی‌های درب‌ ریلی