نصب کرکره برقی آلومینیومی

نصب کرکره برقی

نصب کرکره برقی و اطلاعات مربوط به آن را در این مقاله مطالعه کنید

نصب کرکره برقی و اطلاعات مربوط به این محصول از مواردی است که قصد داریم در این مقاله آن را به طور گسترده مورد بررسی قرار دهیم. همانطور که در مقالات قبلی نیز به آن اشاره شد، کرکره برقی یکی از برترین محصولات موجود در بازار است که تا به اینجای کار توانسته طرفداران بسیار زیادی به دست آورد. وزن مناسب، تنوع کافی، برخورداری از کارایی بسیار بیشتر در مقایسه با درب‌های معمولی، برخورداری از قیمت پایین‌تر و . . . از مواردی است که به نوبه خود باعث می‌شود تا کاربران از این محصول بیشتر از درب‌های معمولی برای ساختمان‌های خود استفاده کنند.

به همین دلیل است که در حال حاضر از کرکره‌های برقی در تمام ساختمان‌ها استفاده می‌شود. در گذشته از کرکره برقی در ساختمان‌های تجاری و مغازه‌ها استفاده می‌شد. این در حالی است که امروزه در بسیاری از ساختمان‌ها از این محصول در ساختمان‌های مسکونی نیز استفاده می‌شود. در بسیاری از پارکینگ‌ها از این کرکره برای رفت و آمد و عبور و مرور ماشین و افراد استفاده می‌شود. برای این که بتوانید از این محصول به طور مناسب استفاده کنید، بهتر است حتما نصب کرکره برقی و موارد مربوط به آن را بهتر بشناسید. به همین دلیل در این مقاله تصمیم گرفتیم تا اطلاعات کلی درباره کرکره برقی و موارد مربوط به نصب این محصول را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

از کرکره برقی چه می‌دانید؟

حدود 15 سال از ورود محصولات الکترونیکی به ساختمان سازی می‌گذرد. شاید گل سر سبد این قبیل محصولات را بتوان کرکره برقی دانست. این محصول با وزن و قیمت پایین توانسته به یکی از انتخاب‌های برتر کاربران برای نصب و پیاده سازی در ساختمان تبدیل شود. این محصول متشکل از یک موتور، تیغه، بدنه فلزی یا غیرفلزی با وزن بسیار پایین، ریموت کنترل، ریسیور و سایر موارد الحاقی است که بر اساس انواع آن می‌تواند متفاوت باشد. اصلی‌ترین مشخصه مثبت کرکره برقی در مقایسه با درب‌های معمولی را می‌توان سرعت مناسب در عبور و مرور افراد و همچنین قیمت پایین آن دانست. به همین دلیل از این محصول در شرایط و مشخصه‌های مختلفی استفاده می‌شود. دلیل وجود شرایط و مشخصه‌های مختلف نسبت به استفاده از این محصول این است که انواع و نمونه‌های متعددی از کرکره برقی در بازار وجود دارد که بر اساس نیاز خود می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

قسمت‌های حساسی مانند موتور، تیغه، بدنه و . . . از عواملی است که به نوبه خود باعث می‌شود تا نصب کرکره برقی به یک عامل بسیار مهم در زمینه طراحی و ساخت این محصول به حساب بیاید. به همین دلیل بهتر است حتما اطلاعات و موارد مربوط به این مشخصه را در نظر داشته باشید تا بتوانید از این محصول به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

مقایسه کرکره های برقی

نکات مهم درباره نصب کرکره برقی

برای نصب کرکره برقی بهتر است چندین عامل را در نظر بگیرید تا بتوانید از این محصول در مدت زمان نسبتا طولانی استفاده کنید. آگاهی و کسب اطلاعات مهم در این زمینه به شما کمک می‌کند تا کمترین آسیب به بدنه و ساختار داخلی این محصول وارد شود.

  1. از یک تکنسین مناسب کمک بخواهید

برای این که بتوان از این محصول نهایت استفاده را برد، حتما در ابتدا بهتر است از یک تکنسین و یا نصاب حرفه‌ای در این زمینه کمک خواست تا میزان احتمال آسیب‌های موجود در فرایند نصب کرکره برقی به کم‌ترین حد ممکن تبدیل شود. جدا از این موارد حتی اگر در این زمینه بسیار حرفه‌ای باشید، کرکره برقی یک محصول بسیار حساس و کلیدی است. حتما سعی کنید از نمونه‌هایی استفاده کنید که بتوانید در زمان نصب نیز کمترین احتمال آسیب در آن‌ها به وجود بیاید.

  1. آهن کشی منظم و صحیح در نصب کرکره برقی

برای این که بتواتید از کرکره برقی در مدت زمان طولانی استفاده کنید، بهتر است حتما در زمان آهن کشی و قرار دادن ریل‌های دستگاه دقت لازم را در نظر داشته باشید. این عامل به نوبه خود باعث می‌شود تا کرکره برقی در حین کار کردن صدای بسیار کمتری از خود تولید کند. به همین دلیل اگر قصد دارید کرکره برقی شما صدا و مزاحمت کمتری را برای ساکنین به وجود بیاورد، بهتر است حتما آهن کشی صحیح را در نظر داشته باشید.

  1. تنظیم صفحه پیلت

تنظیم صفحه پیلت یکی دیگر از مواردی است که حتما باید قبل از نصب کرکره برقی به آن توجه کنید. به همین دلیل سعی کنید حتما قبل از این که فرایند اجرای این محصول را آغاز کنید، حتما نسبت به منظم بودن صفحه‌های پیلت اطمینان حاصل کنید. بهتر است این صفحه‌ها در یک راستا قرار بگیرند تا از بروز مشکل جلوگیری شود. این عامل باعث می‌شود تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از ایجاد صدای نابهنجار در زمان باز یا بسته کردن کرکره برقی مشکلی پیش نیاید. رعایت این قبیل موارد به شما کمک می‌کند تا از این محصول به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و در کنار آن کمترین آسیب به قطعات و تجهیزات این محصول وارد شود.

  1. قالب تیغه

یکی دیگر از موارد بسیار مهم در زمینه نصب کرکره برقی بحث قالب تیغه است. قالب تیغه موجود در کرکره‌های برقی باید استاندارد باشند. این عامل به نوبه خود باعث می‌شود تا کرکره برقی هیچ گونه سر و صدایی در هنگام باز یا بسته شدن نداشته باشد. استفاده از این تیغه‌ها باعث می‌شود تا سر و صدای موجود در کرکره برقی به میزان مناسبی کاهش پیدا کند.

  1. تراز بودن محل نصب

یکی دیگر از موارد بسیار مهم در زمینه نصب کرکره برقی، در نظر داشتن محل نصب این محصول است. به گونه‌ای که در صورت تراز بودن محل نصب، کرکره به بهترین شکل ممکن می‌تواند فعالیت کند. به همین دلیل حتما توجه داشته باشید تا قبل از آغاز فرایند نصب کرکره، نسبت به تراز بودن این محل اطمینان کافی را داشته باشید. این عامل به نوبه خود باعث می‌شود تا در مدت زمان نسبتا طولانی هیچگونه مشکلی از طرف این محصول به سراغ شما نیاید.

  1. نگه داری از کرکره

پس از نصب کرکره برقی مهم‌ترین عاملی که عمر کرکره برقی را افزایش می‌دهد، رسیدگی منظم و در زمان بندی‌های مناسب برای این محصول است. از آن جایی که این محصول به طور مستقیم با فضای بیرون در ارتباط است، عوامل محیطی در بلند مدت می‌تواند به سلامت آن آسیب بزند. به همین دلیل بهتر است حتما هر چند ماه یک بار نسبت به بررسی اجزای داخلی و یا شست و شوی صحیح بدنه کرکره برقی اقدامات لازم را انجام دهید.

کرکره برقی پلی کربنات ابی

جمع بندی

نصب کرکره برقی و اقدامات مربوط به این موضوع از مواردی است که قصد داریم در این مقاله آن را مورد بررسی قرار دهیم. این محصول به دلیل این که از ظرافت و کارایی بسیار بالایی برخوردار است باید در هنگام نصب نیز دقت کافی را داشت. به همین دلیل حتما سعی کنید از یک تکنسین کمک بخواهید. به نظر شما آیا کرکره برقی می‌تواند در بلند مدت رشد و سود مناسبی را در بازار به دست آورد؟ نظرات خود را برای ما کامنت کنید. با ما همراه باشید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *