نمای اسپایدر

از نمای اسپایدر چه می‌دانید؟

نمای اسپایدر موضوعی است که می‌خواهیم امروز در این مقاله به آن بپردازیم. این روزها به راحتی می‌توان پیشرفت تکنولوژی را در انواع زمینه‌ها مشاهده کرد. از زمینه‌هایی که پیشرفت در آنها به خوبی مشاهده می‌شود، زمینه طراحی و ساختمان سازی است. پیشرفت در این زمینه موجب شده است که طراحان و ساختمان سازان هرروزه دست به طراحی‌های مبتکرانه‌تری بزنند و محصولات جدیدتری را به بازار عرضه کنند.

محصولی که امروز می‌خواهیم به شما معرفی کنیم نیز یکی از طراحی‌های جدید، نمایی به نام اسپایدر است. نمایی اسپایدری را می‌توان در ساختمان‌های لوکس مشاهده نمود. از این نما نه تنها در مکان‌های لوکس بلکه در مکان‌های بسیار مهمی که به شیشه‌ای مقاوم و ایمن نیاز دارند نیز استفاده می‌کنند. نظیر این مکان‌ها می‌توان ساختمان‌های بلند و چند ده طبقه را نام برد. چرا که این محصول نه تنها دارای زیبایی چشمگیری است، بلکه مقاومتی بسیار بی‌نظیر نیز دارد. این زیبایی و مقاومت نیز هر دو به دلیل نوع طراحی اسپایدری این نما است. با ما همراه باشید تا شما را با این نما بیشتر آشنا کنیم.

نمای اسپایدر

نمایی اسپایدری چگونه نمایی است؟

اسپایدر در زبان انگلیسی به صورت “spider” نوشته شده و به معنای عنکبوت است. پس اگر بخواهیم حالت ظاهری کلی این نما را خدمت شما توضیح دهیم، این نما حالتی عنکبوت مانند دارد. این نمای شیشه‌ای به صورتی است که از تکه‌های عنکبوتی ساخته شده است. تمامی این بخش‌ها نیز از استیل بسیار مقاوم می‌باشند. همچنین شیشه‌های این نما به شکل نقطه‌ای به یکدیگر متصل شده‌اند و حالتی عنکبوتی به نمای اسپایدر بخشیده‌اند.

از این نوع شیشه بیشتر در مکان‌های تجاری و اداری بسیار مهم استفاده می‌شود. نمایی که امروزه به نام اسپایدری می‌شناسیم از دسته طراحی‌های بسیار مدرن در معماری به شمار می‌رود. این طراحی نه تنها از شیشه که جزء مصالح بسیار مدرن و لوکس است استفاده می‌کند، بلکه با حالت اسپایدری خود تحولی جدید در دنیای طراحی‌های مدرن نیز محسوب می‌شود. همچنین قطعات اسپایدری شیشه‌ها اگرچه کوچک و سبک هستند اما می‌توانند بیشترین وزن‌ها را به راحتی تحمل کنند و همچنین بهترین مقاومت را به شما ارائه دهند.

مزایای استفاده از نمای شیشه اسپایدری