کابین دور دوش

کابین دور دوش حمامی لوکس جمع و جور!

کابین دور دوش محصول پیشرفته و جدیدی است که امروز می‌خواهیم شما را با آن آشنا کنیم. اگر حمامی کوچک در اختیار دارید اما با این وجود علاقه دارید که فضای دوش شما از دیگر بخش‌های حمام جدا باشد، این کابین مخصوص شماست. این کابین نوعی دیوار شیشه‌ای دور تا دور حمام است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. امروزه یک پیشرفت عظیم را در زمینه ساختمان سازی و طراحی می‌توانیم شاهد باشیم. به دلیل همین پیشرفت است که این روزها با انواع طراحی‌های درب و پنجره جدید و متفاوت رو به رو هستیم.

از زمینه‌هایی که پیشرفت در آن بسیار زیاد مشاهده می‌شود، طراحی وسایل برای منزل است. امروزه می‌توان انوع مختلف و جدیدی از درب‌ها همچون درب‌های کرکره‌ای و شیشه‌ای را مشاهده کرد. یا انواع پنجره‌ها و دیوارها را. اما محصولی که امروز می‌خواهیم به آن بپردازیم، کابینی برای اطراف دوش، کاملا جدید و شیشه‌ای است. با ما باشید تا شما را با این محصول برتر آشنا کنیم.

کابین دور دوش

کابین دور دوشی چیست؟

حمام شیشه‌ای، کابین دوش و یا دور دوش شیشه‌ای، به نوعی دیواره شیشه‌ای دور تا دور یک دوش حمام گفته می‌شود. این کابین‌ها همچون اتاقک‌هایی کوچک و مخصوص حمام می‌مانند که از آنها می‌توان در هر مکانی استفاده کرد. کابین‌های دور دوشی به علت طراحی تماما شیشه‌ای خود، می‌توانند محصولی به شدت لوکس را برای شما به ارمغان آورند.

کابین‌ها نسبت به نوعی که هستند می‌توانند امکانات و تجهیزات بسیاری همچون حکوزی و یا حمام بخار را برای شما به ارمغان بیاورند و تمامی امکاناتی که فکرش را هم نمی‌کنید در یک مکان بسیارکوچک برای شما جمع‌آوری کنند. این محصول نیز در قیمت‌های متغیری موجود است که این قیمت به عوامل مختلفی در کابین دور دوش شما بستگی دارد. یکی از عواملی که قیمت کابین به آن بستگی دارد،‌ نوع و جنس کابین مورد استفاده شماست. با ما همراه باشید تا شما را با انواع کابین‌ها آشنا کنیم.

مزایای استفاده از یک کابین دور دوش

استفاده از کابین‌های دور دوش علاوه بر آن که محصولی بسیار لوکس به شما هدیه می‌دهد، همچنین دارای مزایای زیر است:

  • امنیت بالا
  • پیشنهادی مناسب برای خانه‌های کوچک
  • تمیزی آسان
  • عدم خیسی بخش‌های دیگر حمام
  • عدم اتلاف انرژی
  • جداسازی فضای حمام از دیگر بخش‌ها
  • موجود در انواع قیمت‌ها

انواع کابین‌های دور دوشی